НОВА КАТЕРИНІВКА

НОВА КАТЕРИНІВКА

   НОВА КАТЕРИНІВКА.
    Голова Рівненської ОДА пан Муляренко вирішив спровокувати на Рівненщині нову Катеринівку. Своїм розпорядженням храм який знаходиться в правомірному користуванні релігійної громади УПЦ с. Рясники вирішили передати у почергове користування з релігійною громадою УПЦ КП.
    (Нагадаю, голова Тернопільської ОДА пан Барна вирішив у 2015 році передати у почергове користування храм, яким на законних підставах користувалась релігійна громада УПЦ с. Катеринівка. Це призвело до того що 21 вересня 2015 року між мешканцями села на релігійному ґрунті відбулись сутички, а віруючих УПЦ с. Катеринівка в тому числі жінок і дітей було побито кийками та застосовані інші спецзасоби).
   Для чого передається у почергове користування приміщення (храм) не припинивши правовідносини з попереднім користувачем? Релігійна громада УПЦ с. Рясники з 1991 року законно користується храмом, договір ще діє! А релігійна громада УПЦ КП з’явилась тільки у 2015 році, і зразу в кращих традиціях КП стали зазіхати на чуже.
   Твердження про те, що прийняти таке рішення їх зобов`язав суд, не відповідає дійсності. Бо в рішенні суд зобов'язав голову ОДА повторно розглянути заяву релігійної громади КП, а в частині зобов`язання голови ОДА визначити порядок користування храмом – відмовив.
  Вибухівку закладено! Тепер чекаємо детонації! А потім звинувачуємо віруючих УПЦ у прихильності до «руського міра» не патріотизмі та іншому.

Р.S. Так хто провокатор?

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи