А знаєте в чому основна проблема?

А знаєте в чому основна проблема?

А знаєте в чому основна проблема?

   А знаєте в чому основна проблема? На мою думку всі ці конфлікти мають місце лише тому, що держава не здатна забезпечити виконання діючого законодавства. Закони є, але вони просто не працюють. І скільки би ми не звертались до європейської практики, закордонних судів чи будь-яких інших правозахисних організацій, результат завжди буде один.
   Скажіть, хіба Закон України про свободу совісті та релігійні організації - поганий чи недоопрацьований? Хіба в ньому не прописане все необхідне для того, аби адекватно реагулювати державно-релігійні стосунки? Що ще потрібно? 4128? 4511?
   Так само з рейдерськими захопленнями культових споруд. Як може бути, що будівля, яка перебуває в чиїйсь власності, якимось незрозумілим чином має відійти новим "власникам"? Хіба немає закону, аби присікати подібні явища? Є. Однак на ділі маємо ситуацію, коли отримує все той, хто бере нахрапом.
    Візьмемо ситуацію з Свято-Покровським храмом в селі Грибовиця. Представники опонентів вже більше року займають приміщення храму абсолютно не законно. Свято-Покровська релігійна громада УПЦ - юр. особа. Свято-Покровська громада УПЦ КП - теж юр.особа. Чому ж тоді цей конфлікт вийшов за юридичні межі?
    Охоронний договір на храм та інші правовстановлюючі документи укладено саме з громадою УПЦ. І нехай чисельність наших віруючих є в два рази меншою, ніхто не має права приходити і позбавляти їх майна.
    Що повинно було би бути? Як мінімум - скасування реєстрації громади УПЦ КП через порушення чинного законодавства. Що є на ділі? Чиновники закрили очі, чим успішно користуються ті, хто храм "привласнив" і продовжує його незаконно утримувати. Нікого не притягнуто до відповідальності, навіть адміністративної. Що відбувається? Не працює закон. Ось те, про що я кажу.
    Відсутність закону = беззаконня. Беззаконня = анархія. Анархія = безвладдя. Безвладдя = ...


Последнее от Олег Точинський

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи