Крім законопроекту 4128 у ВРУ хочуть протягнути і 4511

Крім законопроекту 4128 у ВРУ хочуть протягнути і 4511

Крім законопроекту 4128 у ВРУ хочуть протягнути і 4511

   Це просто якийсь театр абсурду! Крім законопроекту 4128 у ВРУ хочуть протягнути і 4511. Останній, в свою чергу, пропонує максимально обмежити діяльність релігійних організацій, центри яких знаходяться в межах держави-агресора.
   Ясна річ, що цей проект спрямований виключно проти УПЦ, з натяком на її звязок з РПЦ. От тільки цікаво, чому ж з державою-агресором українська влада досі не розірвала дипломатичних та економічних стосунків? Чому ще досі не перекрито кордони? Чому перші особи держави та інші чиновники не вивели звідти свій бізнес? В решті-решт, чому військові дії на сході країни досі офіційно називають АТО, а не війною?
  Про те, що законопроект 4511 є антиконституційним та недемократичним, годі і казати! В "кращих" традиціях радянської доби, ці перефарбовані хрущовці, хочуть знову вводити посаду уповноваженого (читай-контролера), змушувати УПЦ підписувати з державою договори "про існування" та погоджувати кандидатури єпархіальних єпископів і Предстоятеля!
   І всі ви, бачачи цей маразм, ще досі вірите в те, що ці люди приведуть Україну в ЄС?
   П.С. Той "факт", що центр УПЦ знаходиться в межах країни-агресора, так і залишився без доказів та аргументів, оскільки про це не йдеться в жодному з установчих документів Церкви.

Последнее от Олег Точинський

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи