Папа Римський почав "похід на Схід"

Папа Римський почав "похід на Схід"

Папа Римський почав "похід на Схід"

   Поки соборяни соборствують на Криті, папа Римський почав "похід на Схід". Понтифік протягом кількох днів перебував у Вірменії з повноцінним першосвятительським візитом. Доречі, там ситуація дещо схожа з українською, оскільки традиційна РКЦ представлена в меншості, а от унія з армянами-дохалкідонітами - в більшості.
    Про що це я? Ага! Цікавий сюжет, в 15 секунд тривалістю, було продемонстровано по "1+1" в програмі "ТСН. Тиждень". Там представник знімальної групи каналу "1+1" сказав, що висвітлює візит папи Франциска для української аудиторії на замовлення Адміністрації Президента України.
     Здогадайтесь, хто найближчим часом завітає в Україну? Правильно. Папа Франциск.
Та є ще одна думка, яка не дає мені спокою, і яку я схильний безпосередньо пов'язувати з заявленим в УГКЦ (а відтак і в РКЦ) "походом на Схід". Так от, ви напевно вже чули, що УПЦ КП і Ко повністю провалили свою, якщо це так можна назвати, зовнішню політику. Світове Православ'я вкотре заявило про свою позицію щодо того, як треба долати церковні розколи. А представник Константинопольського патріархату, на який покладались найбільші сподівання, взагалі назвав лист ВРУ грубим втручанням у церковні справи.
    Судячи з усього, існує план "Б", який нещодавно було пробно реалізовано через сателіта РКЦ в Україні - УГКЦ. Йдеться про злиття УАПЦ(о) з греко-католиками. А чому б і ні? Не побудували ЄПЦ на основі Православ'я, збудують на фундаменті греко-католицизму. Не берусь на 100% стверджувати, що буде саме так. Але, погодьтесь, щось в цьому однозначно є.Последнее от Олег Точинський

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи