Pелігійна громада УПЦ села Грибовиця

Pелігійна громада УПЦ села Грибовиця

Pелігійна громада УПЦ села Грибовиця

       Вже майже рік Свято-Покровська релігійна громада УПЦ села Грибовиця Іваничівського району Волинської області потерпає від утисків агресивно налаштованих односельчан - прихильників УПЦ КП. Прикро також і те, що серед головних антигероїв даної ситуації - місцевий сільський голова, який особисто ламав замки в дверях храму під час його захоплення.
       З тих пір минув доволі тривалий період, за який було сформовано справжній кістяк православної общини. Нехай православних грибовчан не сто і не двісті чоловік, але з впевненістю можна сказати, що ці люди не зрадять, не встромлять ножа в спину. Сьогодні вони, разом зі своїм настоятелем - протоієреєм Ігорем Маргітою, є яскравим прикладом сповідництва віри, про що ми нерідко читаємо в книжках.
    Загартувавшись часом, віряни Свято-Покровської громади УПЦ села Грибовиця не полишають надії на те, що в їхньому селі постане новий храм канонічної Церкви, де вони могтимуть підносити свої молитви. І знаєте... вони того варті! Люди, які протягом року моляться в хатинці священика, варті того, щоби мати майбутнє, оскільки вони не здались, не зрадили і показали приклад віри всім нам!
     Я звертаюсь до кожного православного християнина, який читатиме це повідомлення! Друзі! Підтримка цієї общини - наш з вами святий обов'язок! Слова не варті нічого, якщо вони не підтдверджені добрими справами! Навіть тут, в Facebook, ми з вами можемо стати тією рушійною силою, яка дасть змогу цій гонимій громаді побачити блиск куполів нового храму. Нас чимало, і думається, що навіть 5 грн. від кожного з нас, будуть величезною підтримкою для православних грибовчан. Для нас такі кошти - дрібниця, для них - шанс отримати винагороду за своє терпіння. Адже вони терплять не за себе, а за кожного з нас! Саме з таких загартованих громад сьогодні починається Православ'я!
     Реквізити громади УПЦ с. Грибовиця Іваничівського р-ну Волинської області: вул. Шкільна, 35а, код ЄДРПОУ 20145982; р/р 26000055513870 у ПАТ «Приватбанк», МФО 303440.
Номер банківської карти настоятеля у ПАТ «Приватбанк»: 5168 7423 5319 2358 (Маргіта Ігор Михайлович)
     РЕПОСТ ВІТАЄТЬСЯ!


Последнее от Олег Точинський

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи