Поки дехто жаліється на те, що їх "несправедливо" звинувачують у захоп ...

Поки дехто жаліється на те, що їх "несправедливо" звинувачують у захопленнях храмів УПЦ

Поки дехто жаліється на те, що їх "несправедливо" звинувачують у захопленнях храмів УПЦ

   Поки дехто жаліється на те, що їх "несправедливо" звинувачують у захопленнях храмів УПЦ, мовляв, переходи з УПЦ в УПЦ КП відбуваються мирно, в селі Угринів на межі виселення перебуває священик УПЦ з дружиною та двома дітьми.
    Вчора до будинку о. Ростислава, який "заднім числом" приватизувала громада УПЦ КП, навідався судовий виконавець, активісти Київського патріархату, їхній настоятель та сільський голова. Мотив їхнього візиту був один - нагадати сім'ї Сапожників про те, що згідно абсурдного рішення Волинського апеляційного суду, отець Ростислав та матушка Наталля зобов'язані виселитись з приміщення.
     Абсурнідсть ситуації полягає в тому, що діти, яких офіційно ніхто не виселяв та проти яких ніхто не позивався, мають право жити в будинку надалі, але от їхні батьки повинні покинути будівлю. Як вам таке? Це в них називається - "мирно".
    Що цікаво, - будинок, з якого виселяють отця Ростислава з матушкою, зовсім не потрібен ані громаді УПЦ КП, ані священику, який цю спільноту очолює. Останній має житло і не планує переселятись в будинок, на який претендує. Крім цього, біля захопленого Хресто-Воздвиженського храму є майже аналогічна за квадратурою та типажем будівля, яка перебуває у віданні нових "господарів".
Що відбувається? УПЦ (в особі священика, його сім'ї та парафіян) з села Угринів хочуть видворити фізично, не надавши жодних альтернатив. І це не зважаючи на той факт, що даний будинок використовується також, як і місце для звершення богослужінь, які систематично відвідують десятки людей, вірних канонічній Церкві.
     Ось вам, шановні, "миролюбність", "терпіння", "любов", "демократія", "справедливість" і купа інших гарних слів, які часто використовують представники УПЦ КП, та нажаль лише вербально. На ділі ситуація має зовсім інший характер. Крім цього, наближаться зима, а в сім'ї Сапожників просто напросто немає альтернативи тому будинку, в якому вони живуть. Виходить, по милості УПЦ КП, їм доведеться жити на вулиці.Последнее от Олег Точинський

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи