Хто ллє воду на антицерковний млин

Хто ллє воду на антицерковний млин

Хто ллє воду на антицерковний млин

    Подобаються мені такі от статейки... точніше сказати - дивують. Автором даного матеріалу є Лана Самохвалова. Її перу належать чимало публікацій подібного плану, і що цікаво - пані авторка хоча і намагається позиціонувати себе прогресивною прихожанкою УПЦ, тільки от дещо її видає.
      Пригадую бородатий анекдот, в якому розповідається про те, як конструкторам АВТОВАЗу привезли розібраний імпортний автомобіль, а після збірки в них всеодно вийшла жигулівська "копійка". Так само зі статтями Самохвалової... от ніби і мотиви благородні, і тези правильні а у висновку всеодно виходить, що ллє воду на антицерконвний млин, який запустили окремі українські політтехнологи кілька років тому.
    Цього разу авторка розповідає про те, як генпрокурор Луценко - плоть від плоті нинішнього політичного режиму, раптово зголосився "захищати" УПЦ. Ні, я цілком згоден з тим, що правосуддя повинне працювати, як годинник. Тільки от по відношенню до УПЦ ці процеси діють чомусь вибірково.
    Тобто, якщо посередництвом залучення Церкви потрібно втопити політичного опонента, - це завжди будь ласка. А коли сама УПЦ просить законодавчо захистити її від того свавілля, яке вже більш, як два роки, доводиться спостерігати в сфері загострення міжконфесійного конфлікту, - "ви все вигадуєте!", "жодних гонінь УПЦ немає!", тощо.

     Сьогодні в селі Угринів знову з'явились судові виконавці і представники поліції. Вкотре відбулась спроба вислення отця Ростислава і його сім'ї зі спірного будинку. В мороз. В сніг. В нікуди. Відбувалось це з порушенням процедури, оскільки жодного попередження від виконавчої служби на адресу Сапожників не поступало. Дякувати Богові, хату знову вдалось відстояти. Але коли чекати нових візитацій і який характер вони носитимуть - ми не знаємо.
     Чому пані Самохвалова, яка розповідає про те, що вона є прихожанкою УПЦ, не пише про ці події? Чому, "захищаючи" УПЦ від "крамольних олігархів", вона не звертає уваги на справжні проблеми? Де генпрокурор? Де закон? А немає... інша справа, якби Угринів фігурував у так званій справі Новінського, тоді би о. Ростислава або всіляко захищали, або розмазали б по стіні - в залежності від того, на чиєму боці він би був.
     Щодо самої статті Самохалової... іноді бувають такі моменти, коли люди, які пишуть на одну і ту ж тему кілька місяців/років поспіль, їх стає нецікаво читати. Речення стають важкими для сприйняття, читаючи початок публікації одразу здогадуєшся, що буде в кінці. Коротше кажучи - стає нецікаво.
    Новінському авторка присвятила добрий десяток статей, ситуації в Угринові чи багатьох інших селах, де мають місце подібні ситуації - жодної. З великим трудом віриться в те, що пані Самохвалова керується благими намірами, пишучи свої публікації. А коли автору не віриш - відпадає бажання читати його опуси. Захищати УПЦ вона однозначно не планує, як би сильно не хотіла довести зворотнього.
Последнее от Олег Точинський

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи