Про 4128 та можливі наслідки

Про 4128 та можливі наслідки

  Про 4128 та можливі наслідки
   За наявної інформації, 5-6 жовтня депутати Верховної Ради України планують продавити скандальний законопроект №4128 про так зване спрощення процедури зміни конфесійної підлеглості, а на ділі - розв'язання рук церковному рейдерству, яке худо-бідно вдавалось стримувати законодавчо протягом останніх двох років.
   Незважаючи на те, що профільний комітет розкритикував цей закон, як антиконституційний, а протестують проти нього не лише в УПЦ, але й в інших конфесіях, товарищ Єленський та його посіпаки залишаються цілковито глухими до голосу суспільсьтва, відверто розв'язуючи нові міжрелігійні та міжконфесійні конфлікти в Україні.
  Зважаючи на те, як зараз у Верховній Раді приймають НЕОБХІДНІ комусь законопроекти, можна з впевненістю сказати, що 4128 скоріш за все буде прийнятий, що неминуче призведе до протистоянь по всій території України, а особливо - на заході.
   Для тих, хто думав, що все це - несерйозно і в цьому немає нічого страшного, ви помиляєтесь. Те, що буде відуватись внаслідок прийняття цього законопроекту, іншими словами буде називатись "Єдина Помісна за будь-яку ціну". Хотіли? Отримайте!

Последнее от Олег Точинський

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи