Істерія навколо хресної ходи за МИР

Істерія навколо хресної ходи за МИР

Істерія навколо хресної ходи за МИР

     Що означає істерія навколо Всеукраїнської хресної ходи за МИР? Приблизно наступне:
1) Весь "кіпіш" відбувається в рамках державної антицерковної кампанії. Про це свідчать дописувачі, які ніколи і нічого не пишуть... ні за так, ні просто так.
2) Представникам окремих конфесій, як наприклад - "зірковому речнику", просто немає що протиставити. Вони чудово знають, що ніколи в житті не зможуть організувати чогось подібного, а тому їхнє "огризання" - прояв безсилля.
3) Є і духовний аспект, адже ось це "загострення", як і багато попередніх, відбувається в період Посту. Саме в Піст особливо лютує нечисть.
4) Вони справді бояться!!! Бояться не людей, оскільки 70% з них - жінки та чоловіки похилого віку... бояться Церкви, як інституції, яка досі має величезний авторитет. Їм це не вигідно... звідси і "бабусі-шахідки", "попи-терористи" і т.п..
5) А ще... вони просто не хочуть ні миру, ні єдності. Постійно шукаючи ворогів, окупантів, колаборантів, ці люди просто не бажають миру. Вони не мають його в серці, тому вважають, що всі повинні жити так само, як і вони. Ця "боротьба з вітряками" в одних стала життєвим кредо, а іншим просто приносить дохід.
1146666.png

Последнее от Олег Точинський

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи