Редакция СПЖ

Редакция СПЖ - СПЖ "Сайт православних журналістів"

Редакция СПЖ

Редакция СПЖ

Колишній керівник відділу Державного земельного агентства у Горохівському районі Волинської області Олександр Юзвик опублікував сімейну декларацію
В церкві Воскресіння Христового села Мереть Новосибірської області змінилися лики на декількох іконах. Як стверджують священнослужителі, справа не в роботі реставраторів, повідомляє Vn.ru.
Біженці-християни з Близького Сходу сприяють розширенню інтересу до православ'я у світі та затвердженню цієї релігії в країнах, які їх приймають, заявив в інтерв'ю РІА Новини Предстоятель Польської Православної Церкви митрополит Варшавський Сава.
У посольстві Литви в Києві відбулася презентація проекту «Ангели націй, з вірою в Україну». Про це повідомляє «Сегодня»
На тему миру і міжнародної безпеки виступив в ООН постійний спостерігач Святого Престолу при цій організації у Нью-Йорку архієпископ Бернардіто Ауса, повідомляє Радіо Ватикану.
Під час паломницької поїздки на Святу Гору, організованої Благодійним фондом «Православна спадщина України на Святій Горі Афон», українці відвідали келію, де подвизався преподобний Паїсій Святогорець, повідомляє сайт Фонду
Святитель Іоанн Златоуст, архієпископ Константинопольський, один з трьох Вселенських святителів, народився в Антіохії, у родині воєначальника.
Нові дані соціологічного дослідження, згідно з яким УПЦ є найбільш численною конфесією в Україні, можуть підштовхнути владу до більш рішучих дій у її прагненні підпорядкувати собі паству. Про це в коментарі СПЖ заявив Руслан Бортнік, виконавчий директор Українського Інституту аналізу та менеджменту політики.
Демократична держава повинна робити все, щоб не було дискримінації віруючих, і це особливо актуально в Україні, заявив в інтерв'ю РІА Новини глава Польської Православної Церкви митрополит Варшавський Сава.
Наслідник британського престолу принц Уельський Чарльз відвідав у Лондоні церемонію освячення собору Святого Фоми Сіро-Яковитської Православної Церкви, передає Daily Mail.